Намет автоматичний 2-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,45 метра
Намет автоматичний 2-х місний - це саморозкладний намет каркас якого, зроблений з нероз'ємних пружних кілець.
Особливості автоматичного намету:
Верхня частина виробу виготовлена з поліестеру.
Дно намету вистелено поліетиленом. Даний вид матеріалу знаменується відмінними вологовідштовхувальними властивостями, легко очищається, а також має високу щільність, яка не дозволяє намету розтягуватися та рватися.
Модель забезпечена антимоскітною сіткою, яка убезпечить вас від дискомфорту та надокучливих комах.
Дуги намету зроблені з міцного матеріалу Fiberglass.
Намет потрібно зберігати від відкритого вогню і високих температур. Ставте намет на твердій поверхні, зберігайте в чистому і сухому вигляді.
Особливості:
Намет, що саморозкладається (намет автомат)
PVC чохол у комплекті
Дуже проста та швидка установка
2-х місний намет
Форма півсфери
Антимоскітна сітка
Чудова вентиляція
Характеристики: Призначення: для кемпінгу
Місткість: 2-х місна
Кількість шарів: одношарова
Розмір: 200х150х145 см
Матеріал: поліестер
Матеріал дна: нейлон
Матеріал дуг: склопластик (Fiberglass)
Водостійкість: 1500мм
Комплектація:
Намет автоматичний 2-х місний
Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 0 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Посилені кути |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 155 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 100 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Намет автоматичний 2-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,45 метра | |
| Намет автоматичний 2-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,45 метра | Намет автоматичний 2-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,45 метра |
| Намет автоматичний 2-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,45 | |
| Намет автоматичний 2-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,45 | Намет автоматичний 2-місний Камуфляж Розмір 2х1,5х1,45 |
- Ціна: Ціну уточнюйте







