
Дитячий Набір для малювання Kartal на 150 предметів у дерев'яній валізі
572 ₴/набір
- Немає в наявності
- Код: Kartal 150
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Дитячий набір для малювання Kartal на 150 предметів у дерев'яній валізі.
Дитячий набір для малювання на 150 предметів - прекрасний подарунок для дитини. Набір для малювання у дерев’яному чемоданчику 150 предметів подарує вашій дитині море позитивних емоцій.
Качовий дерев'яний кейс Для творчості діти будуть творчими і розвинуться б талантом. 150 предметів, у тому числі фарба (акварель), олівці, фломастери, маркери, кісточки і таке інше, не залишають байдужим навіть дорослого.
Кожен об’єкт у свою комірку, а це означає, що все буде під рукою і ніколи не втратиться. У складному вигляді кейс нагадує чемодан, який можна легко використовувати як вдома, так і в дорозі. Кейс розкладається просто, як книга. Компактний чемоданчик перетворюється на приємне робоче місце юного художника.
Змоданчик для малювання зручно зберігати і брати з собою.
Переваги:
- Набір для малювання в чемоданчику з 150 речей,
- Привчає до обережності і дисципліни, покращує дрібну моторику рук, тренує уважність;
- Практичний і надійний чемоданчик для безпечного зберігання і пересування;
- Комірки набору ергономічні — групи предметів розділені на розділи;
- Цей художній набір сподобається не тільки дітям, але й їхнім батькам.
- Молодий художник для дитячого творчості стане чудовим подарунком для дітей.
Комплектація:
До набору входить 150 предмета :
- Акварельні фарби - 12 шт.
- Кольорові олівці - 24 шт.
- Масляна пастель - 24 шт.
- Воскові олівці - 24 шт.
- Маркери - 36 шт.
- Набір скріпок - 20 шт.
- Міні степлер - 1 шт.
- Ножиці (пластимасові) - 1 шт.
- Точілка - 1 шт.
- Біла фарба - 1 шт.
- Клій (рідкий) - 1 шт.
- Гумка - 1 шт.
- Карандаш (грифельний) - 1 шт.
- Кістка - 1 шт.
- Лінійка 15 см. -1 шт.
- Кейс дерев'яний - 1 шт.

Дитячий художній набір для малювання 150 предметів, характеристики:
- Розміри кейсу: 53 см*31 см*5 см - Вага: 1700 г
- Кейс: дерев'яний чемоданчик
- Замки: металеві
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.7 г |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 31 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 53 см |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Вид творчості | Малювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | набір для творчості |
| Кількість предметів в наборі | 150 |
- Ціна: 572 ₴/набір









