
Стіл для пікніка складний з регулюванням за висотою 120 x 60 х 55-70 і 4 стільцями
2 464 ₴
2 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: Стол квадрат
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Стіл для пікніка складний з регулюванням за висотою 120 x 60 х 55-70 і 4 стільцями
Складаний стіл - це одна з тих речей, яка необхідна для поїздок на пікнік. Біля столу - потовщений алюмінієвий каркас, стільниця МДФ. Чотири стільця з подвійними тканинними сидіннями. Він дуже легко розбирається і миється.
Складаний стіл для пікніка + 4 стільця стане незамінним помічником у походах і на відпочинку - легкий, компактний і практичний, він не стане обтяжливим тягарем й значно перетворить Ваш відпочинок.
Стіл збільшеної площі, добре підійде для невеликих бенкетів і стане просто незамінний при виїзді на природу.
Це дуже зручний стіл, що швидко збирається і розбирається, кришка якого згортається в два рази, який у зібраному вигляді має форму валізи. У складній формі не займає багато місця в багажнику.
Чому купують цю модель?
- Максимальне навантаження на стіл - 50 кілограмів, а на стільці - 100 кілограмів.
- Складається в компактний кейс для транспортування.
- У вас є втоплений профіль, завдяки якому ви можете бути міцними і стійкими.
- У центрі столу є отвір для встановлення парасолі (тента).
- Дуже легкий, вага всього 8 кілограмів.
Особливістю цього розкладного столу є висувні ніжки, які фіксуються спеціальними кнопками-затишками. Під час руху ніжок стіл має висоту 70 см. У зібраному вигляді стіл фіксується на стичці 2-ч половинок плитки защелкою. Для стійкого розташування столу ломберна петля на ніжках фіксується натисканням лозу. Коли складаєте навпіл, валіза закривається на защеску.
Характерики:
- Колір стола - коричневий;
- Долина столу - 120 см;
- Ширина столу - 60 см;
- Висота мінімальна - 55 см;
- Висота максимальної - 70 см;
- Розмір столу - 60x60x7 см;
- Розмір стільця - 41x2934 см;
- Максимальна допустима навантаження столу - 50 кг;
- Максимальна допустима навантаження стільчика - 100 кг;
- Вага столу з 4-ма стільцями - 8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Поліефірний матеріал |
| Матеріал каркасу (опор) | Дюралюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 10 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 60 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 7 мм |
| Висота в складеному вигляді | 60 мм |
- Ціна: 2 020 ₴








