-18%

Розкладання чемодана для пікніка зі 1260х70/55 Коричневий
1 716 ₴
1 407 ₴
- Готово до відправки
- Код: Dasktabl
+380 (50) 507-27-61
Оператор- +380 (50) 507-27-61Оператор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладання чемодана для пікніка зі 1260х70/55 Коричневий
- Розмір плитки: 120x60 см
- Покладення висоти: 55 см і 70 см
- Розмір стільців: 29, 5x37 см
- Висота ставка: 36 см
- Розмір чемодана у зібраному вигляді: 60x60x6 см
- Максимальне навантаження (стовп): 30 кг
- Максимальне навантаження (стул): 100 кг
- Кольори: коричнево-червоний, світло-коричневий (бамбук), білий (мормор), синій (додатковий уточнюйте)
- Матеріал стола, міцний пластик з алюмінієвою окантовкою.
- Матеріал ніжок/каркаса: алюміній
- Тканина ставка: 600D oxford
- Розмір упаковки: 72x62x7 см
- Вага: 7, 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу (опор) | Дюралюміній |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Матеріал стільниці | Ламінована ДВП |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Матеріал сидіння | Сталь |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага столу | 6 кг |
| Висота столу | 70 мм |
| Ширина столу | 60 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 30 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 36 мм |
| Вага | 1 кг |
| Глибина стільця | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴








