
Дитячий намет блакитний Beautiful Cubby house ігровий Замок принца намет
484 ₴
- Немає в наявності
- Код: WM-4080
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Дитячий намет блакитний Beautiful Cubby house ігровий Замок принца намет
Яскраві і простори ігрових наметів у вигляді маленького замку стануть улюбленим місцем для гри вашої дитини, адже вона зможе брати її з собою.
Це може бути завдяки високоякісним матеріалам, з яких виготовлено ігровий намет. Матеріал, який піддається дії вологи й ультрафіолетових променів, означає, що намет можна встановлювати не лише вдома, але й на вулиці, наприклад, в саду чи під час пікніків.
Вхід до намету закривається за допомогою липких липучків, а по боках розташовані вікна з дрібною сіткою. Збирати і розбирати намет дуже легко і весь процес займає мінімум часу.
Переваги:
-
Палатка буде стимулювати уяву і забезпечити багато годинників великою забавою!
-
Палатка приносить неймовірну радість під час днів народження або садових лозунгів.
-
Палатка також може бути, як іграшковий відсік.
-
Поєднання і розгортання наметів - це буквально хвилину.
Завдяки своїй легкій вазі та зручному сумці легко транспортувати.
Характеристика:
-
Матеріал: 100% поліестер
-
Рама: скловолокна 6.9 мм
-
Зручна кришка - сумка в комплекті
-
Вага: 0,9 кг
-
Загальна висота: 135 см
-
Ширина: 105 см
-
Глибина: 105 см
-
Ширина входу: 40 см
-
Висота входу: 55 см
-
Розмір вікна: 38 x 26 см
-
Розміри упакованої намети: 41 х 41 х 5 см
Комплектація:
-
Ігровий намет
-
Кілки
-
Сумка для перенесення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вігвам |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Вага | 1 кг |
| Персонажі | Barbie |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 484 ₴









