Тепловентилятор Maestro MR-921, Керамічний
Декілька ступенів нагріву, надасть Вам можливість підібрати найкращий температурний режим виробу потужністю 2000 Вт. Сучасний підлоговий тепловентилятор цього бренду є невеликим, продуктивним у використанні приладом. Він дозволяє забезпечити правильне розповсюдження тепла по всій кімнаті, створює хорошу атмосферу холодними днями.
Непомітне оформлення, безшумна робота та захист від сильного перегріву, ви зможете оцінити при користуванні цього виробу. Обігрівач цієї моделі з ручним керуванням може впоратися зі швидким обігрівом приміщення площею 20 кв. м.
Переваги:
Сучасний ергономічний дизайн
Компактні розміри
Простота у використанні
Характеристики:
Двопозиційний перемикач нагрівання: 1000/2000 Вт.
Кольори: сірий, бежевий
Індикатор мережі
Захист від перегріву (автоматичне вимкнення)
Автоматичний контроль температури
Підтримка заданого режиму
Три режими подачі повітря: холодний/теплий/гарячий
Потужність: 220-240В, ~50Гц, 2000Вт
Комплектація:
Тепловентилятор
Заводська упаковка
Інструкція
Колір виробу та комплектація можуть відрізнятися від пред'явлених на фото залежно від постачання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 1 кг |
| Тепловентилятор Maestro MR-921 BEIGE Maestro | |
| Тепловентилятор Maestro MR-921 BEIGE Maestro | Тепловентилятор Maestro MR-921 BEIGE Maestro |
| Тепловентилятор Maestro MR-921, Керамічний | |
| Тепловентилятор Maestro MR-921, Керамічний | Тепловентилятор Maestro MR-921, Керамічний |
- Ціна: 968 ₴





