
Обігрівач настінний Maestro MR-927, Білий Настінний обігрівач керамічний Maestro MR-927
3 476 ₴
- Немає в наявності
- Код: MR-927
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Обігрівач настінний Maestro MR-927, Білий Настінний обігрівач керамічний Maestro MR-927
За допомогою Maestro MR-927 ви зможете зігрітися навіть у найсуворіші холоди. Він досить швидко розігрівається, тому що має гарну потужність. Також ви оціните простоту керування цього приладу. Тип обігрівача - термовентилятор, і він здатний обігріти приміщення, площею 20 м2. Додатково варто виділити такі технічні особливості моделі, як регулювання температури, вимикач зі світловим індикатором, захист від перегріву.
Переваги:
Сучасний ергономічний дизайн
Компактні розміри
Простота у використанні
Характеристики:
Тип: Настінний тепловентилятор
Два режими нагрівання: 1000/2000 Вт
Площа обслуговування кв. м: 20
LED дисплей
Дистанційне управління
Регульований термостат
Керамічний нагрівальний елемент
Функції захисту: Захист від перегріву
Автоматичні жалюзі
Підтримка заданого режиму
Таймер на 8 годин
Габарити: Ширина-57 см, Висота-23 см, Глибина-12 см.
Виробник: Maestro
Комплектація:
Термовентилятор
Заводська упаковка
Інструкція
Колір виробу та комплектація можуть відрізнятися від пред'явлених на фото залежно від постачання.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | Maestro |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 476 ₴







