
Еластичний фіксатор бандаж для гомілкостопа Supretto універсальний спортивний, SL, Фіксатор для гомілки
132 ₴
108 ₴
- Готово до відправки
- Код: бандаж голен
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Фіксатор для гомілкостопа призначений для захисту щиколотки від травм і розтягувань під час занять спортом або активного відпочинку. Дуже бажано використовувати такий аксесуар, якщо ви відновлюєтеся після травми.
Стабілізуюча підтримка
Фіксатор для гомілки забезпечує надійну стійкість, а також підтримку сухожиль гомілковостопного суглоба. Знижує ризик травм і розтягувань. За рахунок легкої регульованою підтяжки зменшується біль і тиск на гомілку, викликана артритом, набряком, м'язовою втомою.

Підходить для занять спортом
Ідеально підходить для тренувань, де потрібно напружувати щиколотки. Виріб не буде сковувати рухи під час занять спортом, при цьому фіксує і підтримує сухожилля і м'язи гомілковостопного суглоба.
Дихаючий матеріал
Еластичний матеріал, з якого виготовлений фіксатор для гомілкостопа, прекрасно пропускає повітря, дозволяє шкірі «дихати» і відчувати себе комфортно. Підходить для всіх видів фізичної активності і щоденного використання, як чоловікам, так і жінкам.

Характерики
| Матеріал | Нейлон, спандекс |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Вага | 70 г |
| Розміри (ДхШхВ) | 23х12,5х0,5 см |
| Пакування | Пакунок |
| Вага в упаковці | 70 г |
| Розміри в упаковці | 13х11,5х2 см |
| Додаткові характеристики | Довжина гумки: 32,5 см Розмір універсальний |
| Область застосування | Гомілковостопний суглоб |
| Призначення | Для гомілкостопа |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Увага! Даний товар обміну та поверненню не підлягає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 72 г |
| Виробник | Supretto |
| Висота | 32.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Еластичний бандаж |
| Ступінь фіксації | М'яка/помірна |
| Колір | Чорний |
| Розмір | S |
| Склад | спандекс |
| Нога | Універсальний |
- Ціна: 108 ₴





