Плюшева іграшка Восьминіг-Перевертиш
М'яка іграшка вміє перевтілюватися в дві різні, індивідуальні і барвисті іграшки
Міні восьминіжок пошитий з ніжних і яскравих відтінків плюшу
Всередині - пухнастий гіпоалергенний холлофайбер, абсолютно безпечний для малюка
Модель не має пластикових деталей, замість них - машинна вишивка
Пара милих осьминожков в одному - це захоплення, розчулення і яскраві емоції помножені на Два
⠀
- Лайфхак батькам: Про те, що восьминіг вміє перевтілюватися, не варто розповідати дитині відразу, можна це зробити через тиждень - тим самим здивувавши його.
- Розміри: Висота х Ширина х Глибина - 10х7х7 см
- Догляд за виробом: бережна прання при температурі 30°С, попередньо помістити в мішечок для прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 7 см |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Брелок |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


