Топ продаж

Вага до кухонної Electronic SF-400 10 кілограмів дисплеїв Ваги кухонні електронні до 10кг, точність 1г, MF-400
264 ₴
- Немає в наявності
- Код: SF-400
+380 (50) 507-27-61
Оператор- +380 (50) 507-27-61Оператор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ваги кухонні Electronic SF-400 10 кг з дисплеєм Ваги кухонні електронні до 10кг, точність 1г, SF-400
Ваги кухонні 400 SF проЦі виміри дуже точні. Ця модель відрізняється компактністю, ергономічним дизайном, зроблена з пластику. Чаша на вазі може служити одночасно кришкою, захищаючи корпус від пилу. Ви можете зважувати продукти до 10 кілограмів, зважуючи їх як у стандартній чаші, так і в будь - якій іншій.
Режим ваги вважається виключенням ваги самої чаші. Електронні ваги цього бренду цілком заслужено отримують позитивні відгуки, оскільки відрізняються не тільки оптимальною точністю вимірювання в грамах, але і в літрах. Ваги мають індикатор батареї, автоматично вимикається через 2 хвилини після використання.
Характерики
- Максимальне навантаження 10 кг
- Комплектація ваги, 2*AA батареї
- Габарити (ВхШхГ) 170х240х38 мм
- Обнуління тари
- Авто відключення
- Індикатор слабкого заряду
- Індикація перевантаження
- Плоска платформа
- Матеріал платформи Пластик
- Тип Електронні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Вага | 0.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴





