
Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 40000
2 024 ₴
- Немає в наявності
- Код: A21SQ 40000
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 40000
Power Bank Konfulon A21SQ 40000mAh – це не просто портативний зарядний пристрій, а можна сказати, ціла зарядна станція. Про це свідчить наявність трьох стандартних USB портів та порту USB-C. Теоретично ви без будь-яких проблем можете зарядити три гаджети одночасно. Даний порт USB-C є двостороннім, тобто з нього можна заряджати ваш смартфон, а також через нього можна проводити зарядку самого Power Bank. Додатковий порт для заряджання акумулятора тут також передбачений – це стандартний MicroUSB.
Зовнішній акумулятор оснащений п'ятьома портами: 2*USB, USB Type-C, MicroUSB. Роз'єм USB Type-C можна використовувати для зарядки смартфона, планшета або бездротової колонки, а також Power Bank.
Характеристики: Ємність 40 000 мАг
Індикатор батареї Світлодіодний індикатор
Розмір 142*71*52 мм
Вага 850 г
MicroUSB 5В/3А; 9V/2A 12V/1,5A 3.0 18W
Тип входу/виходу Type-C 22.5W QC 5В/3А; 9V/2A 12V/1,5A
Вихід USB 2 (22.5 max) Швидка зарядка
Матеріал: АБС-пластик
Комплектація:
Power Bank Konfulon 40000mAh
Інструкція англійською
Фірмова упаковка
Місткість Konfulon A21SQ становить 40000mAh, чого цілком вистачить, щоб автономно заряджати смартфон до 10 разів, залежно від ємності АКБ у самому смартфоні. Тому ця модель ідеально підійде користувачам, які мають потребу або бажання побути кілька днів подалі від благ цивілізації. При цьому залишатиметься із зарядженими гаджетами.
Портативна батарея Konfulon A21SQ 40000mAh має міцний корпус, виготовлена з високоякісних матеріалів, лицьова поверхня пристрою виконана з матового пластику, тому акумулятор випадково не вислизне з рук і не впаде. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку поїздку, не переймаючись випадковим пошкодженням при транспортуванні.
Для безпеки Ваших гаджетів у пристрій PowerBank Konfulon A21SQ 40000mAh вбудований розумний захист від перевантаження за силою струму, перезаряджання, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konfulon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Протиударний корпус, Вологозахищений корпус, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 850 г |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повер Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 4000 | |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повер Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 40000 | Павербанк Power Bank KONFULON Повер Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 40000 |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 40000 | |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 40000 | Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 40000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON A21SQ 40000 |
- Ціна: 2 024 ₴






