
Павербанк Power Bank Павір Банк TX 30000 mAh 22.5W Портативна мобільна батарея QC30 30000 mAh QC 3.0
2 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: TX-QC30
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Павербанк Power Bank Павір Банк TX 30000 mAh 22.5W Портативна мобільна батарея QC30 30000 mAh QC 3.0
TX QC30 30000 mAh 22.5W QC 3.0 –це означає, що павербанк має швидку зарядку. І швидко зарядить ваш гаджет і можливість заряджання ноутбуків. Це не просто портативний заряд, а ціла зарядна станція. Про це свідчить наявність трьох стандартних USB-портів та порту USB-C. Теоретично ви без будь-яких проблем можете зарядити чотири гаджети одночасно.
Цей USB-C порт двосторонній, тобто з нього можна заряджати ваш смартфон, а також ним можна керувати самого Power Bank. Додатковий порт для заряджання акумулятора тут також призначений стандартний MicroUSB.
Зовнішній акумулятор оснащений шістьма портами: 3*USB, USB Type-C, MicroUSB. Роз'єм USB Type-C можна використовувати для заряджання смартфона, планшета або бездротової колонки, а також Power Bank.
TX QC30 30000 mAh 22.5W QC 3.0 становить 30 000mAh, чого цілком вистачить, щоб автономно заряджати смартфон 9 разів, залежно від скриньки АКБ у самому смартфоні. Тому ця модель ідеально підходить користувачам, які потребують або бажають побути кілька днів подалі від благ цивілізації. При цьому залишатиметься із зарядженими гаджетами.
Портативна батарея TX QC30 30000 mAh 22.5W QC 3.0 володіє міцним корпусом з високоякісних матеріалів, що виготовляється з рифленого пластику, тому акумулятор випадково не вислизне з рук і не впаде. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку подорож, не переймаючись випадковою травмою під час транспортування.
Мультизуюча система безпеки:
Температурний захист, що гарантує роботу літій-полімерних акумуляторів між безпечними значеннями,
Захист від короткого замикання для запобігання пошкодженню акумулятора та пристрою,
Скидання системи, щоб пристрій міг функціонувати у випадках, коли захист задіяний будь-яким чином,
Захист вхідних стресів, який запобігає пошкодженню через надмірне збільшення вхідних стресів,
Захист вихідних стресів, що контролює вихідну напругу в режимі реального часу для безпеки підключеного пристрою,
Захист від неправильного з'єднання, що автоматично блокує систему у разі будь-якого неправильного з'єднання,
Захист від сильного струму, що захищає систему від пошкодження сильного виходу,
Захист від перезаряду та розряду від пошкодження системи при перевантаженні та розряді,
особливості:
Наскрізна зарядка – можливість заряджати power bank під час заряджання гаджетів
Розумна система захисту для безпечної та швидкої зарядки
Реальна потужність на 30000mAh
Підтримка заряджання на iOS, Android, Windows
Міцний корпус
Характеристики:
Тип акумулятора: літій-полімерний
Місткість акумулятора: 30 000mAh
Потужність 22,5W
Вхід Type-C/Micro USB: DC5V-2A
Вихід USB/Type-C: DC5V-2A
Швидке введення Type-C: DC9V-2A
Швидкий вихід USB/Type-C: DC9V-2A/12V-1.5A Quick Charge
Вихід Type-C підтримує швидкий заряд Qualcomm PD 18W
2xUsb-вихід 3.0 підтримує Qualcomm
Матеріал: ABS пластик
Комплектація:
Power bank TX QC30 30000 mAh 22.5W QC 3.0
Кабель для заряджання
Інструкція англ.
Фірмова упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 825 г |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 2 420 ₴




