
Гірлянди Роса USB пультом смарт Дротова гірлянда роса 20 метрів від ЮСБ Гірлянди Роса 20 м пультом
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: Роса20пультМульт
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Гірлянди Роса USB пультом смарт Дротова гірлянда роса 20 метрів від ЮСБ Гірлянди Роса 20 м пультом
Характеристики:
Колір — різні кольори
Кількість режимів світіння: 8
Керування: пульт, на USB
Довжина — 20 метрів
Кількість світлодіодів 200 шт.
Живлення від USB: під'єднайте до павербенка, ПК.
ВІДЕО ОБЗОР: Світлодіодні гірлянди Роса на пульті з USB 20 метрів
Основними перевагами світлодіодної гірлянди Роса є її економічність, компактність, висока гнучкість і те, що вона використовує як джерело живлення від USB, під'єднуєш до павербенку.
Ошатна гірлянда роса допоможе створити Вам атмосферу свята.
Найдрібніші світлодіоди у формі краплі, розташовані на тонкому мідному дроті, створюють ефект світлячків, що літають.
Завдяки найтоншому дроту, їх можна розмістити де завгодно, надаючи світній стайці будь-якої форми.
Гірлянду з пультом з USB «Роза» можна використовувати де завгодно: вдома, на вулиці та інших приміщеннях.
Прикріпіть гірлянду Росу до куль, стільців, столу, підсвітіть скляний посуд, і Ви побачите, що ваш інтер'єр або свято засяють іншими фарбами.

* Колір або відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
* Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником.



| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Напруга | 5 В |
| Управління | Пульт ДУ |
| Режим роботи | Статичний |
| Стан | Новий |
| Кількість світлодіодів | 200 шт. |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Форма лампочки | Крапля |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Колірна гамма | Жовтий, Зелений, Червоний, Синій |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте










