
Повербанк Power Bank Повербанк 10000 mAh 22.5W Повербанк швидка зарядка KP PD-08 10000 mAh FAST3.0-PD
792 ₴
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: PD-08(10mAh)
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Повербанк Power Bank Повербанк 10000 mAh 22.5W Повербанк швидка зарядка KP PD-08 10000 mAh FAST3.0-PD
King KP&Power PD-08 10000mAh ¦ наявність двох USB-портів і порту USB-C. Теоретично ви без будь-яких проблем можете зарядити два гаджети одночасно. Цей USB-C порт двосторонній, тобто з нього можна заряджати ваш смартфон, а також ним можна керувати самого Power Bank.
Зовнішній акумулятор оснащений чотирма портами: 2*USB, USB Type-C, MicroUSB. Роз'єм USB Type-C можна використовувати для заряджання смартфона, планшета або бездротової колонки, а також Power Bank.

Місткість King KP&Power PD-08 становить 10 000mAh, чого цілком вистачить, щоб автономно заряджати смартфон до 2 разів, залежно від ящика АКБ у самому смартфоні. Тому ця модель ідеально підходить користувачам, які потребують або бажають побути кілька днів подалі від благ цивілізації. При цьому залишатиметься із зарядженими гаджетами.
Портативна батарея King KP&Power PD-08 10000mAh має міцний корпус із високоякісних матеріалів, що виготовляється з матового пластику, тому акумулятор випадково не вислизне з рук і не впаде. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку подорож, не переймаючись випадковою травмою під час транспортування.
Мультизуюча система безпеки:
Температурний захист, що гарантує роботу літій-полімерних акумуляторів між безпечними значеннями,
Захист від короткого замикання для запобігання пошкодженню акумулятора та пристрою,
Скидання системи, щоб пристрій міг функціонувати у випадках, коли захист задіяний будь-яким чином,
Захист вхідних стресів, який запобігає пошкодженню через надмірне збільшення вхідних стресів,
Захист вихідних стресів, що контролює вихідну напругу в режимі реального часу для безпеки підключеного пристрою,
Захист від неправильного з'єднання, що автоматично блокує систему у разі будь-якого неправильного з'єднання,
Захист від сильного струму, що захищає систему від пошкодження сильного виходу,
Захист від перезаряду та розряду від пошкодження системи при перевантаженні та розряді,

особливості:
Швидка зарядка PD
Наскрізна зарядка – можливість заряджати power bank під час заряджання гаджетів
Розумна система захисту для безпечної та швидкої зарядки
РК-дисплей
Реальна потужність на 10000mAh
Міцний корпус
Характеристики:
Місткість: 10000 mAh (заявлено виробником)
Вхід: Type-C/MicroUSB – 3V/3A макс.
Вихід: 2xUSB/Type-C - 3V/2A макс.
Тип аккумулятора: Li-Pol
Індикатор рівня заряду: є
Матеріал корпусу: міцний ABC пластик
Вихід Type-C підтримує швидкий заряд Qualcomm PD Max 22,5W
2xUsb-вихід 3.0 підтримує Qualcomm
Матеріал: ABS пластик
Комплектація:
Power bank King KP&Power PD-08 10000mA
Кабель для заряджання
Інструкція англ.
Фірмова упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 419 г |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | King |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Повербанк Power Bank Повербанк 10000 mAh 22.5W Повербанк швидке заряджання KP PD-08 10000 mAh FAST3.0- | |
| Повербанк Power Bank Повербанк 10000 mAh 22.5W Повербанк швидке заряджання KP PD-08 10000 mAh FAST3.0-PD | Повербанк Power Bank Повербанк 10000 mAh 22.5W Повербанк швидке заряджання KP PD-08 10000 mAh FAST3.0-PD |
- Ціна: 649 ₴









