Вішалка подвійна на колесах Вішалка розсувна Універсальна вішалка
Розміщення речей в квартирі, а особливо в квартирі невеликого розміру, справа непроста, є всього кілька варіантів, при яких кількість вільного місця залишається більшою - це або вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу.
Представляємо Вам зручний і вигідний спосіб розміщення якщо не всіх то більшості необхідних речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромований метал |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Вішалка подвійна на колесах Вішалка розсувна Універсальна вішалка | |
| Вішалка подвійна на колесах Вішалка розсувна Універсальна вішалка | Вішалка подвійна на колесах Вішалка розсувна Універсальна вішалка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴






