Зовнішній акумулятор повербанк power bank Powerway TX30 30000mAh
-Сучасний та якісний зовнішній акумулятор, що відповідає всім сучасним тенденціям портативних зарядних пристроїв, стане чудовим помічником для тих, хто любить подорожувати, відпочивати на природі, або звик використовувати свої мобільні девайси на повну.
-Використовуючи його, Ви можете бути абсолютно впевнені в якості та безпеки пристроїв. Зовнішній акумулятор Power Bank дозволяє легко продовжити автономність смартфона, планшета, що дуже важливо для тих, хто активно працює далеко від джерела енергії, або звик використовувати свої девайси на повну.
-Акумуляторна батарея здатна видавати напругу залежно від порту, що спростить звичайне використання і значно підвищить зручність зарядки гаджета.
Міцний, зносостійкий корпус.
Приємна на дотик поверхня.
Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню.
Швидко та якісно заряджає будь-який портативний пристрій.
Вбудована система захисту від перевантажень, перегріву та перепадів напруги.
Можливість підзарядки 2-х пристроїв одночасно.
Наявність світлодіодного екрана, що відображає заряд батареї.
Бренд – PowerWay
Тип – зовнішній акумулятор Power Bank
Тип батареї – Li-Pol
Місткість – 30 000 мАг
Матеріал – ABC пластик + полікарбонат
Роз'єми – micro USB, Type-C, Lightning, USBx2
Вхід Micro-USB / Type-C / Lightning - 5V / 2A
Вихід USB 1/2 - 5V/2A
Сила струму - 2 А
Розміри - 165 х 80 х 30 мм
Вага – 632 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 632 г |
| Зовнішній акумулятор повербанк павер банк Powerway TX30 30000mAh | |
| Зовнішній акумулятор повербанк павер банк Powerway TX30 30000mAh | Зовнішній акумулятор повербанк павер банк Powerway TX30 30000mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴






