
Штатив тринога для телефону фотоапарата та камера для професійної зйомки з рівнем + Пульт NeePho NP-3160S
792 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NP3160S
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Штатив тринога для телефону фотоапарата та камера для професійної зйомки з рівнем + Пульт NeePho NP-3160S
NeePho NP-3160S — це професійний штатив для телефона, який забезпечений усім найнеобхіднішим для потреб сучасного блогера.
Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані лише 33 см. Максимальна висота 68 см. Водночас висота штатива регулюється і Ви можете виставити на будь-який потрібний для Вас висоту, починаючи від 33 см до 68 см. Завдяки своїм широким ніжкам, штатив дуже стійкий.
До комплекту з цим штативом входить надійне та якісно кріплення для телефона. Особливістю цього кріплення є його наднадійність, оскільки телефон у цьому кріпленні затягується затяжним гвинтом і за жодних обставин, телефон не випаде з цього кріплення. У добавок, завдяки своїй регульованій шийці, Ви можете, під час знімання виставити не тільки в горизонтальному положенні телефон, але й у вертикальному, що не кожен штатив для телефона може зробити.
Цей штатив комплектується бездротовим Bluetooth пультом.
Завдяки Bluetooth пульту, Ви можете керувати камерою телефона на відстані до 10 метрів!
Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити світлину.Так само, цей штатив обладнаний стандартним гвинтом 1⁄4 дюйма, на який легко можна кріпити, зі відповідною гайкою: фотоапарати, камери, екшн-камери, різного роду кріплення або перехідники.
Невіддільним плюсом цього штатива є зручний транспортувальний чохол!
Технічні характеристики:
- Тип головки: Кульова
- Гвинт під штативне гніздо: 1/4"
- Мінімальна висота знімання: 30 см
- Максимальна висота знімання: 68 см
- Максимальне навантаження: 2 кг
- Кількість секцій: 3шт
- Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
- Довжина в складеному стані: 31.5 см
- Вес: 0.7 г.
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Штатив
- Bluetooth-комплекс на акумуляторі
- Кріплення для телефона
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 500 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Вбудований рівень, Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 0.42 кг |
| Довжина у складеному стані | 315 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Штатив тринога для телефону, фотоапарата та камера для професійної зйомки з рівнем + Пульт NeePho NP | |
| Штатив тринога для телефону, фотоапарата та камера для професійної зйомки з рівнем + Пульт NeePho NP-3160S | Штатив тринога для телефону, фотоапарата та камера для професійної зйомки з рівнем + Пульт NeePho NP-3160S |
- Ціна: 792 ₴









