-18%

Бездротовий мікрофон K35 plus Петлічка для 3.5мм Петлічка для блогерів 3.5мм
1 100 ₴
902 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K35plus*2 3.5
+380 (50) 507-27-61
Оператор- +380 (50) 507-27-61Оператор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий мікрофон K35 plus Петлічка для 3.5мм Петлічка для блогерів 3.5мм
Просте підключення не вимагає ручного налаштування.
Характеристики:
Частота: 2,4 ГГц
Вхідна напруга: DC4.8-5.4V
Затримка передачі: 1,9 мс
Порт зарядки: Type-C
Місткість акумулятора: 60 мАг до 3 годин
Дальність передачі: 8 м бар'єр, 20 м без бар'єру
Розмір мікрофону: 62*23*28 мм
Розмір приймача: 65*33*7 мм
Вага мікрофону: 7 г
Вага приймача: 10 г
Комплектація:
2 x Бездротовий мікрофон
1 x Приймач
1 x Інструкція
1 x USB-кабель
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Петличний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -42 дБ |
| Частота | 20000 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина шнура | 0.3 м |
| Вага | 75 г |
| Бездротовий мікрофон K35 plus Петлічка для 3.5мм Петлічка для блогерів 3.5мм | |
| Бездротовий мікрофон K35 plus Петлічка для 3.5мм Петлічка для блогерів 3.5мм | Бездротовий мікрофон K35 plus Петлічка для 3.5мм Петлічка для блогерів 3.5мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴










