
Павербанк Power Bank Павер Банк Remax 65W 40000 mAh Швидка зарядка ноуту RPP-310 40000 65W mAh PD 3.0
3 520 ₴
- Немає в наявності
- Код: Remax RPP-310
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Павербанк Power Bank Павер Банк Remax 65W 40000 mAh Швидка зарядка ноуту RPP-310 40000 65W mAh PD 3.0
!!!І швидко зарядить ваш гаджет і можливість заряджання ноутбуків. Це не просто портативний заряд, а ціла зарядна станція!!!
Power Bank Remax 65W 40000mAh гарантує користувачу блискучу продуктивність та колосальний запас енергії.
Чудово підходить для більшості існуючих гаджетів в тому числі ноутбуки, планшети, смарт-фони, ліхтарі, відео та фото камери та ін.
Висока якість виконання та використання першокласних матеріалів дозволило створити надійний Li-pol портативний акумулятор із запасом енергії в 40000mAh.
Ряд надшвидких інтерфейсів: Type-C і × USB 3.0 Type-A - робить дану модель справжнім флагманом у лінійці сучасних зарядних пристроїв, прискорюючи процес заряджання
Ваших пристроїв до максимуму. Для контролю рівня заряду передбачено дисплей LED.
Модель може похвалитися стильним дизайном та корпусом з якісного ABS-пластику.
Основні переваги
Висока ємність батареї: 40000 мА*год
Можливість двосторонньої зарядки повербанку та пристрою з інтерфейсу Type-C
Надпотужний Type-C 65W, який дозволяє заряджати ноутбуки (з підтримкою Type-C)
Сумісність з перевжаною більшістю сучасних цифрових пристроїв
Можливість зарядки 3-х пристроїв одночасно
Внутрішній процессор для розподілу енергії та захисту від перевантажень
Сучасний дизайн
Цифровий LED дисплей
Характеристики
Місткість батареї мА*год: 40000
Заряджається від: Мережі
Вихідні інтерфейси: USB 3.0 Type-A, Type-C x 2
Вхідні інтерфейси: Type C
Особливості: Fast Charge 22.5W та 65W
Тип батареї: Літій-полімерний (Li-pol)
Індикація: З індикатором рівня заряду
Колір: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | DC |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 920 г |
| Павербанк Power Bank Павер Банк Remax 65W 40000 mAh Швидка зарядка ноуту RPP-310 40000 65W mAh PD 3. | |
| Павербанк Power Bank Павер Банк Remax 65W 40000 mAh Швидка зарядка ноуту RPP-310 40000 65W mAh PD 3.0 | Павербанк Power Bank Павер Банк Remax 65W 40000 mAh Швидка зарядка ноуту RPP-310 40000 65W mAh PD 3.0 |
- Ціна: 3 520 ₴









