-18%

Єдиноріг набір для творчості 145 предметів в алюмінієвій валізі Єдиноріг блакитний Двоярусний кейс
836 ₴/набір
686 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: Единорог145B
+380 (50) 507-27-61
Оператор- +380 (50) 507-27-61Оператор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Єдиноріг набір для творчості 145 предметів в алюмінієвій валізі Єдиноріг блакитний Двоярусний кейс

Набір справжнього художника – все, що потрібно для створення малюнків в одній стильній валізці.
У набір входить велика кількість предметів – олівці, фломастери, крейди та акварель, а також багато іншого.
Подаруйте дитині справжнє свято!
Перед вами чудова можливість дати дитині можливість виявити художні таланти.
У валізці є все для образотворчого мистецтва, набір легко можна взяти з собою в гості, школу, дитячий садок.

Переваги:
- Різноманітність що знаходиться в наборі приладдя
- Практична та міцна валізка для безпечного зберігання та переміщення
- Осередки набору ергономічні – групи предметів поділені на секції
- Істотна економія при купівлі набору порівняно з придбанням товарів окремо
- Привчає до акуратності та дисципліни
- Поліпшує дрібну моторику рук
- Тренує уважність
- Розвиває мову через тренування дрібної моторики

Комплектація:
- 28 кольорових олівців;
- 2 простих олівця;
- 4 пензлики різного розміру;
- 2 гумка;
- 1 точила;
- 2 резервуари для фарбі;
- 24 акварельні фарби;
- 24 фарби у тюбиках;
- 24 пастелі;
- 33 фломастери.
Характерики:
- Матеріал корпусу: алюміній
- Габарити: 34 х 25 х 9 см
- Вага: 2,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 34 см |
| Вага | 2000 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість кольорів | 20 |
| Єдиноріг набір для творчості 145 предметів в алюмінієвій валізі Єдиноріг блакитний Двоярусний кейс | |
| Єдиноріг набір для творчості 145 предметів в алюмінієвій валізі Єдиноріг блакитний Двоярусний кейс | Єдиноріг набір для творчості 145 предметів в алюмінієвій валізі Єдиноріг блакитний Двоярусний кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴/набір







