
Штатив Трипод 56-140 см для смартфона та фотоапарата WT-3520 Універсальний штатив тринога
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-3520
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Штатив Трипод 56-140 см для смартфона та фотоапарата WT-3520 Універсальний штатив тринога
Штатив Трипод WT-3520 - ваш надійний партнер для створення високоякісних фотографій. Використовуючи цю триногу, легко закріпити смартфон або фотоапарат у необхідному положенні, щоб зафіксувати ідеальний момент. Регульована висота від 55 до 140 см дає змогу зручно працювати як у студії, так і на вулиці.
Трипод має міцні ніжки, що забезпечують стабільність під час зйомки. Сумісність із різними пристроями робить його універсальним інструментом для будь-якого фотографа або любителя селфі. Компактний дизайн і легка вага роблять цей штатив зручним для перенесення, даючи змогу взяти його з собою в будь-яку подорож.
Характеристики:
Матеріал: Алюмінієвий сплав і пластик
Мінімальна робоча висота: 56 см
Довжина (у складеному стані): 58 см
Максимальна робоча висота з центральною стійкою - 140 см (146 см позиція монопод)
Кількість секцій штанги: 3
Головка у комплекті
Знімна майданчик
Кронштейн для установки телефону
Чохол в комплекті
Переваги
- Міцний;
- Легкий; Легкий;
- Висота налаштовується за висотою;
- Антиковзаюче покриття ніжок;
- Обертання головки на 360 градусів;
- Сумісний з гаджетами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weifeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 146 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 0.75 кг |
| Довжина у складеному стані | 580 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Штатив Трипод 56-140 см для смартфона та фотоапарата WT-3520 Універсальний штатив тринога | |
| Штатив Трипод 56-140 см для смартфона та фотоапарата WT-3520 Універсальний штатив тринога | Штатив Трипод 56-140 см для смартфона та фотоапарата WT-3520 Універсальний штатив тринога |
- Ціна: 880 ₴








