
Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чихлі з рівнем та пультом
1 232 ₴
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: NP-8830
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чихлі з рівнем та пультом
Регульований штатив NeePho NP-8830 - ваш надійний партнер для створення високоякісних фотографій. Використовуючи цю триногу, легко закріпити смартфон або фотоапарат у необхідному положенні, щоб зафіксувати ідеальний момент. Регульована висота від 54 до 155 см дає змогу зручно працювати як у студії, так і на вулиці.
Трипод має міцні ніжки, що забезпечують стабільність під час зйомки. Сумісність із різними пристроями робить його універсальним інструментом для будь-якого фотографа або любителя селфі. Компактний дизайн і легка вага роблять цей штатив зручним для перенесення, даючи змогу взяти його з собою в будь-яку подорож.
Комплектація:
Штатив NeePho NP-8830
Сумка через плече
Затискач для телефону
Bluetooth Пульт керування
Шнур micro USB
Інструкція
Заводська картонна упаковка
Характеристики:
Матеріал: Алюмінієвий сплав і пластик
Мінімальна робоча висота: 56 см
Довжина (у складеному стані): 58 см
Максимальна робоча висота з центральною стійкою - 155 см
Кількість секцій штанги: 4
Головка у комплекті
Знімна майданчик
Кронштейн для установки телефону
Чохол в комплекті
Переваги
Міцний;
Легкий; Легкий;
Висота налаштовується за висотою;
Антиковзаюче покриття ніжок;
Обертання головки на 360 градусів;
Сумісний з гаджетами.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1550 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Вбудований рівень, Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 1.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 580 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чихлі з рівнем та пультом | |
| Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чихлі з рівнем та пультом | Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чихлі з рівнем та пультом |
| Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чхлі з рівнем і пультом | |
| Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чхлі з рівнем і пультом | Штатив Трипод для смартфона та фотоапарата NeePho NP-8830 з пультом у чхлі з рівнем і пультом |
- Ціна: 1 010 ₴







