
Напувалка Фонтан для котів та собак проточна 2 л Фонтан напувалка для домашніх тварин 2 л
616 ₴
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: прозрачная2л
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Напувалка Фонтан для котів та собак проточна 2 л Фонтан напувалка для домашніх тварин 2 л
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ - резервуар вміщує до 2 літрів води, чого достатньо щонайменше на 5 днів використання. Щоб забезпечити високу якість води, ми додали фільтр до п'ютільного.
2 РЕЖИМИ ПОТОКУ - давно відомо, що тварини неохоче п'ють воду з чаші, що може призвести до зневоднення вихованця. Безумовно віддаю перевагу заправляти рідини водопровідною водою. Тому варто надати кішці фонтан, який поєднує в собі традиційного питущого з водним циклом. Пристрій має два режими потоку води: кран або фонтан.
СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ - фонтан для тварин, оснащений 3-шаровим фільтром для води, який видаляє частинки їжі, волосся та інші домішки. П'є буде надавати свіжу і чисту воду вашим вихованцям протягом дня! Система фільтрації та рух води роблять тварин більш схильними до використання цієї форми гідратації.
ПОТУЖНІСТЬ + ЛЕГКЕ ОЧИЩЕННЯ - дозатора достатньо для підключення до електрики. У комплект входить USB-кабель і зарядний пристрій. Він також може бути під'єднаний до блоку живлення або іншого джерела живлення. Пристрій дуже легко чистити, він зламався! Завдяки цьому відкладення або форд не лежать на окремих елементах пристрою.
СПЕЦИФІКАЦІЯ - колір: прозорий; ємність: 2 л; ємність чашки: 120 мл; фільтр: 3 шари; кількість режимів водяного струменя: 2; розміри: 16,5 x 22 см; вага: 0,488 кг; вага в упаковці 0,597 кг.
Характеристики:
Місткість: 2літра
Матеріал: харчовий полікарбонат
Колір виробу: повністю прозорий
Розмір виробу: прибл. 16,5x16,5x15,5 (Д * Ш * В)
З диспенсером для води: Так
Джерело живлення: USB / 220 V
Мінімальний вихід: 100г
Максимальний вихід: 200г
Налаштування часу : Так
Комплект поставки:
Автоматична поїлка для домашніх тварин - 1 шт.
Змінний фільтр – 1 шт.
Кран – 1 шт.
Безшумний насос – 1 шт.
Посібник користувача - 1 шт.
Пакувальна коробка – 1 шт.
Тип: 2 л.
Колір: Прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки, Гризуни, Птахи |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2 л |
| Форма | Кругла |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 155 мм |
| Діаметр | 77 мм |
| Поїлка Фонтан для котів і собак проточна 2 л Фонтан поїльник для хатніх тварин 2 л | |
| Поїлка Фонтан для котів і собак проточна 2 л Фонтан поїльник для хатніх тварин 2 л | Поїлка Фонтан для котів і собак проточна 2 л Фонтан поїльник для хатніх тварин 2 л |
| Напувалка Фонтан для котів та собак проточна 2 л Фонтан напувалка для домашніх тварин 2 л | |
| Напувалка Фонтан для котів та собак проточна 2 л Фонтан напувалка для домашніх тварин 2 л | Напувалка Фонтан для котів та собак проточна 2 л Фонтан напувалка для домашніх тварин 2 л |
- Ціна: 505 ₴







