
Стабілізатор для телефону L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L08
1 496 ₴
- Немає в наявності
- Код: Gimbal L08
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Стабілізатор для телефону L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L08
Стабілізатор для телефону Gimbal Stabilizer L08 дозволить вам робити дійсно якісну, плавну і красиву картинку.
Можна використовувати як стабілізатор, штатив або палицю для селфі. Функція селфі палиці стане в нагоді для далеких і панорамних зйомок, а з функцією стабілізатора можна бути впевненим у чіткій і якісній картинці, без тремтячих і розмитих кадрів.
особливості:
- Підтримує горизонтальну та вертикальну зйомку
- Конструкція пристрою виконана із спеціального алюмінієвого сплаву.
- Бездротове керування Bluetooth
Для створення чудових знімків, потрібно виконати кілька кроків:
- Розкрийте три лапки внизу пристрою.
- Від'єднайте пульт дистанційного спрацювання камери.
- Поставте штатив на землю, відійдіть та займіть зручну позу перед закріпленою камерою.
- Натисніть кнопку пульта, щоб сфотографуватися.
Характеристики :
- Матеріал: алюмінієвий сплав + ABS пластик
- Розмір: 330*40*50 мм
- Довжина штатива: до 80 мм.
- Акумулятор: 450 мАг
- Версія Bluetooth: 4.0
- Відстань Bluetooth: до 10 м
Комплектація:
- Штатив - утримувач для селфі
- Універсальне кріплення для смартфона
- Картонна упаковка
- Пульт ДУ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 860 мм |
| Тип головки | 2D |
| Особливості | Вбудований рівень, Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 6 |
| Вага | 0.265 кг |
| Довжина у складеному стані | 190 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стабілізатор для телефона L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедиків Gimbal L08 | |
| Стабілізатор для телефона L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедиків Gimbal L08 | Стабілізатор для телефона L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедиків Gimbal L08 |
| Стабілізатор для телефону L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L08 | |
| Стабілізатор для телефону L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L08 | Стабілізатор для телефону L08 Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L08 |
- Ціна: 1 496 ₴









