
Стабілізатор для телефону L18s Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L18s
1 452 ₴
1 191 ₴
- Готово до відправки
- Код: Gimbal L18s
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Стабілізатор для телефону L18s Gimbal Селфі палиця монопід стедікам Gimbal L18s
Стабілізатор телефону Gimbal Stabilizer L18s дозволить вам робити дійсно якісну, плавну та красиву картинку.
Можна використовувати як стабілізатор, штатив або палицю для селфі. Функція селфі палиці стане в нагоді для далеких і панорамних зйомок, а з функцією стабілізатора можна бути впевненим у чіткій та якісній картинці, без тремтячих та розмитих кадрів.
Особливості:
- Підтримує горизонтальну та вертикальну зйомку
– Конструкція пристрою виконана із спеціального алюмінієвого сплаву.
-- Ефект обертання у вертикальному положенні
- Бездротове керування Bluetooth фото та відео
Для створення чудових знімків потрібно виконати кілька кроків:
Розкрийте три лапки внизу пристрою.
Від'єднайте пульт дистанційного спрацювання камери.
Поставте штатив на землю, відійдіть та займіть зручну позу перед закріпленою камерою.
Щоб сфотографуватись, натисніть кнопку пульта.
Характеристики:
Матеріал: алюмінієвий сплав + ABS пластик
Яскравість жовтої лампи:
3000к, світловий потік усієї лампи: 39лм, потужність: 0,3Вт
Підтримка розміру мобільного телефону: 43-91 мм
Розмір: 155*84*40 мм
Довжина штатива: до 80 мм.
Акумулятор стабілізатора: полімер 400 мАг
Акамулятор підсвічування: полімер 75 мАг
Версія Bluetooth: Android 4.0 або вище;iOS 5.1 або вище
Відстань Bluetooth: до 10 м
Комплектація:
Штатив – тримач для селфі
Універсальне кріплення для смартфона
Картонна упаковка
Пульт ДУ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 800 мм |
| Максимальне навантаження | 0.25 кг |
| Тип головки | 2D |
| Особливості | Підсвітка RGB, Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 6 |
| Вага | 0.21 кг |
| Довжина у складеному стані | 150 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стабілізатор для телефона L18s Gimbal Селфі палиця монопод стедиків Gimbal L18s | |
| Стабілізатор для телефона L18s Gimbal Селфі палиця монопод стедиків Gimbal L18s | Стабілізатор для телефона L18s Gimbal Селфі палиця монопод стедиків Gimbal L18s |
| Стабілізатор для телефону L18s Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L18s | |
| Стабілізатор для телефону L18s Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L18s | Стабілізатор для телефону L18s Gimbal Селфі палиця монопод стедікам Gimbal L18s |
- Ціна: 1 191 ₴










