
Штатив NP8850 Тринога для телефону та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол рівень 54-175см
1 892 ₴
1 551 ₴
- Готово до відправки
- Код: NP8850
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Штатив NP8850 Тринога для телефону та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол рівень 54-175см
Штатив Тринога NeePho NP-8850 – ваш надійний партнер для створення високоякісних фотографій. Використовуючи цю триногу, легко закріпити смартфон або фотоапарат у потрібному положенні, щоб зафіксувати ідеальний момент. Регульована висота від 54 до 175 см дозволяє зручно працювати як у студії, так і на вулиці.
Трипод має міцні ніжки, що забезпечують стабільність під час зйомки. Сумісність із різними пристроями робить його універсальним інструментом для будь-якого фотографа чи любителя селфі. Компактний дизайн та легка вага роблять цей штатив зручним для перенесення, дозволяючи взяти його з собою у будь-яку подорож.
Комплектація:
Штатив NeePho NP-8850
Вага: 1345
Матеріал: сплав алюмінію
Вантажопідйомність: 4 кг
Сумка через плече
Затискач для телефону
Інструкція
Заводська картонна упаковка
Характеристики:
Матеріал: Алюмінієвий сплав та пластик
Мінімальна робоча висота: 56 см
Довжина (у складеному стані): 54 см
Максимальна робоча висота із центральною стійкою – 175 см.
Кількість секцій штанги: 4
Головка у комплекті
Знімний майданчик
Кронштейн для встановлення телефону
Чохол у комплекті
Переваги
Міцний;
Легкий; Легкий;
Висота налаштовується за висотою;
Антиковзне покриття ніжок;
Обертання головки на 360 градусів;
Сумісний із гаджетами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 175 мм |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Дистанційне управління, Вбудований рівень |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина у складеному стані | 54 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Штатив NP8850 Тринога для телефону та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол рівень 54-175см | |
| Штатив NP8850 Тринога для телефону та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол рівень 54-175см | Штатив NP8850 Тринога для телефону та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол рівень 54-175см |
| Штатив NP8850 Тринога для телефона та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол Рівнень 54-175 см | |
| Штатив NP8850 Тринога для телефона та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол Рівнень 54-175 см | Штатив NP8850 Тринога для телефона та фотоапарата NeePho NP-8850 пульт чохол Рівнень 54-175 см |
- Ціна: 1 551 ₴









