
Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 годин без електрики 12 000mah 36w
2 992 ₴
- Немає в наявності
- Код: DC1018P UPS 12000 36W
- +380 (50) 507-27-61Оператор
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 годин без електрики 12 000mah 36w
Можливості застосування
В якості джерела безперебійного живлення роутерів та іншої дрібної електроніки
В якості портативної зарядної точки
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 85-265 В
Вага: 410 г
Розміри: 160x105x33 мм
Робоча температура: -10℃ - +40℃
Потужність: 36Вт
Батарея: літієва
Вихідна напруга: USB 5В 2A; DC 5В 2А; 9/12В 1А; 15/24В PoE 0.6A
Ємність: 12 000 мАг
Захист від перезаряджання/перерзряджання та короткого замикання
Що в комплекті
- ДБЖ VIA Energy Mini UPS
- Дроти для підключення DC-портів для роутеру
- Кабель живлення для зарядки через мережу 220 В
- Інструкція користувача
Режим UPS
Підключення електроніки до VIA Energy Mini UPS через зарядний кабель 220 В дає змогу продовжити користуватись гаджетами безперебійно. Режим UPS працює таким чином, щоб забезпечити безперебійне живлення пристроїв під час відключення електроенергії. Коли світло є, техніка працює від мережі і акумулятор ДБЖ заряджається, а у разі вимкнення електрики – продовжує подавати живлення вже від власного акумулятору. Крім того, ДБЖ в режимі UPS забезпечує захист від перенапруги та запобігає поломок техніки або виникнення короткого замикання.
Зверніть увагу! Процес зарядки акумулятору в режимі UPS відбувається 2-3 годин. У разі використання ДБЖ в якості зарядного пристрою, акумулятор зможе зарядитись протягом 2 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIA |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Індикація | Світлова |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 36 Вт |
| Час зарядки | 2 годин |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Час перемикання | 0 мс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безперебійник для роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 годин без електрики 10400mah/18w | Безперебійник для роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 годин без електрики 10400mah/18w |
| Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 рокуїн без електролектрики 12 000mah 36w | |
| Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 рокуїн без електролектрики 12 000mah 36w | Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 рокуїн без електролектрики 12 000mah 36w |
| Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 годин без електрики 12000mah 36w | |
| Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 годин без електрики 12000mah 36w | Безперебійник для WiFi роутера камери DC1018P Wi-Fi 12 годин без електрики 12000mah 36w |
- Ціна: 2 992 ₴





