
Столик під ноутбук чи планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева
1 188 ₴
974 ₴
- Готово до відправки
- Код: Neepho NP-T4
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Столик під ноутбук чи планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева
Розсувна підставка для планшета - Neepho NP-T4 - це універсальна підставка, головною функцією якої є зручне розміщення ноутбука на рівні очей і безперешкодна подача повітря для охолодження.
Завдяки високому положенню ноутбука на підставці вентилятор не втягує пил, збільшуючи термін експлуатації пристрою. Підставка для планшета Neepho NP-T4 дуже просто встановлюється і складається в компактний розмір, що дозволяє носити з собою в офіс або заняття. Також підставку можна регулювати за 6-рівневою висотою, починаючи від 5 см до 15.
Відкрита конструкція підставки запобігає нагріванню ноутбука, а силіконові вставки перешкоджають його ковзанню. Підходить для всіх ноутбуків та планшетів з діагоналлю до 18,4”.
Характеристики:
Тип: Розсувна підставка для планшета
Країна виробник: Китай
Матеріал: Метал товщина 2мм, Силікон Вага: 1 кг
Навантаження: до 10 кг
Діагональ екрану ноутбука: 7" - 18,4"
Обертання 360 градусів
Особливості: Регулювання кута нахилу
Розміри у розкритому положенні: 260х220
Комплектація:
Розсувна підставка для планшета
Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Столик під ноутбук або планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева | |
| Столик під ноутбук або планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева | Столик під ноутбук або планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева |
| Столик під ноутбук чи планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева | |
| Столик під ноутбук чи планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева | Столик під ноутбук чи планшет Neepho NP-T4 Підставка для ноутбука або планшета металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регуляція кута нахилу |
- Ціна: 974 ₴








