
Столик під ноутбук чи планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева
1 760 ₴
1 443 ₴
- Готово до відправки
- Код: охолодженням V4.0
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Столик під ноутбук чи планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева
Розсувна підставка для планшета - охолодженням V4.0 - це універсальна підставка, головною функцією якої є зручне розміщення ноутбука на рівні очей і безперешкодна подача повітря для охолодження.
Завдяки високому положенню ноутбука на підставці вентилятор не втягує пил, збільшуючи термін експлуатації пристрою. Підставка для планшета охолодженням V4.0 дуже просто встановлюється і складається в компактний розмір, що дозволяє носити з собою в офіс або заняття. Також підставку можна регулювати за 6-рівневою висотою, починаючи від 5 см до 15.
Відкрита конструкція підставки запобігає нагріванню ноутбука, а силіконові вставки перешкоджають його ковзанню. Підходить для всіх ноутбуків та планшетів з діагоналлю до 18,4”.
Характеристики:
Тип: Розсувна підставка для планшета
Країна виробник: Китай
Матеріал: Стійка метал товщина 2мм, Силікон
Навантаження: до 10 кг
Діагональ екрану ноутбука: 7" - 18,4"
Вага підставки: 0,7 кг
Особливості: з охолодженням V4.0
Розміри у розкритому положенні: 260х220
Комплектація:
Розсувна підставка для планшета
Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Столик під ноутбук або планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева | |
| Столик під ноутбук або планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева | Столик під ноутбук або планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева |
| Столик під ноутбук чи планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева | |
| Столик під ноутбук чи планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева | Столик під ноутбук чи планшет охолодженням V4.0 Підставка для ноутбука або планшета металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регуляція кута нахилу |
- Ціна: 1 443 ₴









