
Фен стайлер для волосся 5в1 1500Вт Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушки укладки выпрямления и завивки волос
1 672 ₴
- Немає в наявності
- Код: стайлер дайсон 5В1 кор.
- +380 (50) 507-27-61Оператор
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Фен стайлер для волосся 5в1 1500Вт Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушки укладки выпрямления и завивки волос
– це потужний професійний фен для волосся з функцією швидкого сушіння, він забезпечує безпечний і здоровий догляд
Функціональність
Лише один компактний стайлер здатний замінити багато громіздких приладів, призначених для укладання волосся.
Шляхом швидкої зміни режимів і насадок, мультистайлер дозволить створити максимальну кількість різноманітних укладок, зважити дрібні і великі локони, висушити і випрямити волосся, надати їм приголомшливий об'єм і блиск.
Функція іонізації
Вбудований генератор негативно заряджених іонів пом'якшує негативний вплив гарячого повітря і зменшує шкоду від регулярних укладок, волосся більше не електризується, має сяючий і здоровий вигляд.
Підберіть насадки індивідуально залежно від типу волосся та бажаного укладання:
Особливості:
Оснащений двигуном із цифровим керуванням Dyson V9.
Без екстремального перегріву
Притягує та накручує волосся за допомогою повітря
Одночасно сушить та укладає волосся
Ефект Коанда для випрямлення
Негативно заряджені іони
Режими та функції:
Автовідключення
Захист від перегріву
Іонізація
Холодне обдування
Характеристики:
Потужність: 1500W
Кількість режимів роботи: 4
Кількість швидкостей: 3
Температурні режими: 4 (60/80/100 °C); температура холодного обдування: 28 °C.
Вага з упаковкою: 1500 г
Вага без упаковки: 350 г
Комплектація
- Насадка концентратора вирізняється потужним спрямованим потоком повітря, який необхідний для укладання;
- Насадка дифузор підходить для догляду за волоссям різного типу: прямим, кучерявим, довгим і коротким; чудово підійде для кучерявого волосся.
- Насадка для неслухняного волосся із закругленою формою, вона бореться з волоссям, що стирчить і пухається;
- Насадка для дбайливого висушування волосся, використовуйте цю насадку, якщо у вас чутлива шкіра голови або ослаблене та тонке волосся;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина | 10 мм |
| Фен стайлер для волосся 5 в 1 1500 Вт Дайсон 5в1 фен щітка чохол для сушіння випрямлення та завивання | |
| Фен стайлер для волосся 5 в 1 1500 Вт Дайсон 5в1 фен щітка чохол для сушіння випрямлення та завивання волосся | Фен стайлер для волосся 5 в 1 1500 Вт Дайсон 5в1 фен щітка чохол для сушіння випрямлення та завивання волосся |
| Фен стайлер для волосся 5в1 1500Вт Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушки укладки выпрямления и з | |
| Фен стайлер для волосся 5в1 1500 Вт Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладки випрямлення та завивання волосся | Фен стайлер для волосся 5в1 1500 Вт Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладання випрямлення та завивання волосся |
- Ціна: 1 672 ₴










