
Павербанк зі швидкою зарядкою Hoco J123C Повір Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W
3 256 ₴
- Немає в наявності
- Код: J123C 22,5W 60000
+380 (50) 507-27-61
Оператор- +380 (50) 507-27-61Оператор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Павербанк зі швидкою зарядкою Hoco J123C Повір Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W
- Дана модель має ємність 60000mAh і довгий період збереження заряду
- Підтримка швидкого заряджання QC 3.0 та Power Delivery
- Наявність 3 USB порту, 2 Type-C порту для зарядки ваших гаджетів
- LED індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк через роз'єми Type-C і MicroUSB, підтримка швидкої зарядки павербанка
Характеристики:
- Ємність: 60000 mAh 111 Втч
- Номінальна ємність: 17700 мАг
- Вхід: Micro-USB: 18 Вт (QC/FCP/AFC); Type-C: 18 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
- Вихід: USB: 18 Вт (QC/FCP/AFC); Type-: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC)
- Загальний вихід: 5В/3А
- Дисплей: світлодіодний індикатор
- Матеріал: АБС+ПК вогнестійкий корпус+літій-полімерний акумулятор
- Розмір: 168 * 83 * 62 мм
- Вага: 1025г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 430 г |
| Павербанк зі швидкою зарядкою Hoco J123C Повір Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W | |
| Павербанк зі швидкою зарядкою Hoco J123C Повір Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W | Павербанк зі швидкою зарядкою Hoco J123C Повір Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W |
| Павербанк зі швидким заряджанням Hoco J123Cився Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W | |
| Павербанк зі швидким заряджанням Hoco J123Cився Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W | Павербанк зі швидким заряджанням Hoco J123Cився Банк 60000 mAh 22.5W QC 3.0/PD 20W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256 ₴







