
Зарядний пристрій 12/24V, 30А для акумуляторів з функцією швидкого заряджання CD-30A
2 772 ₴
- Немає в наявності
- Код: CD30A
+380505072761
- +380 (50) 507-27-61Оператор
- +380 (50) 507-27-61Оператор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій 12/24V, 30А для акумуляторів з функцією швидкого заряджання CD-30A
Переваги продукту:
- швидка зарядка
- перемикання між 12 та 24 В
- Технічні характеристики:
- Джерело живлення: 220-240 В (50 Гц)
- Розміри: 26,5 х 19 см
- Вага: 4 кг
Час зарядки: 4-6 годин
Довжина шнура живлення: 90 см
Призначений для акумуляторів: 12 В/24 В
Швидкий зарядний струм: 30A
Тип: для свинцево-кислотних акумуляторів
Амперметр: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 30 А |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Наявність амперметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Маса | 4 кг |
| Зарядний пристрій для акумуляторів із функцією швидкого заряджання CD-30A | |
| Зарядний пристрій для акумуляторів із функцією швидкого заряджання CD-30A | Зарядний пристрій для акумуляторів із функцією швидкого заряджання CD-30A |
| Зарядний пристрій для акумуляторів з функцією швидкої зарядки CD-30A | |
| Зарядний пристрій для акумуляторів з функцією швидкої зарядки CD-30A | Зарядний пристрій для акумуляторів з функцією швидкої зарядки CD-30A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772 ₴







