
Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк з швидкою зарядкою A19Q 30000 mAh
1 892 ₴
- Немає в наявності
- Код: KonfulonA19Q 30000
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк з швидкою зарядкою A19Q 30000 mAh
Портативний зарядний Power Bank Konfulon A19Q 30000 mAh 20W+22,5W швидкою зарядкою - це надійний і універсальний пристрій від компанії Konfulon, який забезпечує безперебійну роботу будь-якого мобільного пристрою планшета або гаджета.
Дуже потужний та надійний, що гарантує повноцінну зарядку планшета, смартфона, плеєра, фотоапарата, навушників чи будь-якої іншої техніки. Це важливі фактори, щоб купити універсальний зовнішній акумулятор Power Bank Konfulon і завжди мати при собі портативний зарядний пристрій на всі випадки життя.
Переваги: Універсальність - можна заряджати будь-яку портативну техніку;
Індикатор із відображенням рівня заряду;
Хороша ємність на 30000 мА*год;
Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
Якісні матеріали та виконання;
Висока продуктивність та конверсія;
Сучасний стильний дизайн.
Світлодіодний індикатор
Натисніть кнопку живлення, на поверхні батареї з'явиться прихований інтелектуальний світлодіодний індикатор, що показує заряд батареї, що залишився. Корисно переконатися, що батарея повністю заряджена, коли вам це потрібно.
Технологія високошвидкісного заряджання
Поставляється з 1 портом USB (22.5W max), 2 портом USB (15W max) (максимальна вихідна напруга 5 В). Type-c 22.5W та micro18W. Ви можете заряджати 2 пристрої одночасно.
Система безпеки від: Надмірної напруги на вході
Надмірної напруги на виході
Короткого замикання
Неправильне використання роз'ємів
Перегріву
Перезарядження
Характеристики:
Ємність 30 000 мАг
Індикатор батареї Світлодіодний індикатор
Розмір 159.2*715*43 мм
Вага 733г
Вхід MicroUSB 5В/3А; 9V/2A 12V/1,5A
Тип входу/виходуType-C 22.5W QC 5В/3А; 9V/2A 12V/1,5A
Вихід USB 1 USB 1 (22.5 max) USB 2 (15W max)
Матеріал: АБС-пластик
Комплектація:
Power Bank Konfulon 30000mAh
Інструкція англійською
Фірмова упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konfulon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | micro USB, DC |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 159 мм |
| Вага | 733 г |
| Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк зі швидким заряджанням A19Q 30000 mAh | |
| Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк зі швидким заряджанням A19Q 30000 mAh | Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк зі швидким заряджанням A19Q 30000 mAh |
| Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк з швидкою зарядкою A19Q 30000 mAh | |
| Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк з швидкою зарядкою A19Q 30000 mAh | Павербанк Повер Банк Konfulon A19Q 30000 mAh 22.5W+20W Повер Банк з швидкою зарядкою A19Q 30000 mAh |
- Ціна: 1 892 ₴









