
Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000
2 552 ₴
- Немає в наявності
- Код: KONFULON J13 50000
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000
Power Bank Konfulon J13 50000mAh - це не просто портативний зарядний пристрій, а можна сказати, ціла зарядна станція. Про це говорить наявність шість стандартних USB портів і порту USB-C. У теорії ви без будь-яких проблем можете зарядити три гаджети одночасно. Даний порт USB-C є двостороннім, тобто з нього можна заряджати ваш смартфон, а так само через нього можна здійснювати зарядку самого Power Bank. Додатковий порт для зарядки акумулятора тут теж передбачений - це стандартний MicroUSB.
Зовнішній акумулятор оснащений п'ятьма портами: 6 * USB, USB Type-C, MicroUSB. Роз'єм USB Type-C можна використовувати для зарядки смартфона, планшета або бездротової колонки, а так само самого Power Bank.
Характеристики: Ємність 50 000 мАг Зарядка 6-8 годин
Індикатор батареї Світлодіодний індикатор
Розмір 142*72*52 мм
Вага 1040г
Вихід: Type-C 22.5W PD DC 5В/3А; 9V/2.22A 12V/1,67A (PD20W Max) Вихід: USB 1 DC DC 4.5В/5А; 5В/4.5А;5В/3А;9V/2A 12V/1,5A (22.5W Max)
Вихід: USB 2-USB 6 DC 5В/3А Швидка зарядка Вхід: Type-C; 9V/2A 12V/1,5A max Вхід: Type-C QC 5В/2.4А; 9V/2A 12V/1,5A max
Матеріал: АБС-пластик
Комплектація:
Power Bank Konfulon 50000mAh
Інструкція англійською
Фірмова упаковка
Ємність Konfulon J13 становить 50000mAh, чого цілком вистачить, щоб автономно заряджати смартфон до 10-12 разів, залежно від ємності АКБ в самому смартфоні. Тому ця модель ідеально підійде користувачам у яких є необхідність або бажання побути кілька днів подалі від благ цивілізації. При цьому залишатися із зарядженими гаджетами.
Портативна батарея Konfulon J13 50000mAh володіє міцним корпусом виготовлена з високоякісних матеріалів, лицьова поверхня пристрою виконана з матового пластику, тому акумулятор випадково не вислизне з рук і не впаде. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку поїздку, не турбуючись про випадкове пошкодження при транспортуванні.
Для безпеки Ваших гаджетів, у пристрій PowerBank Konfulon J13 50000mAh вбудовано розумний захист від перевантаження за силою струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапряжень, коротких замикань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konfulon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 1040 г |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повер Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000 | |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повер Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000 | Павербанк Power Bank KONFULON Повер Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000 |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000 | |
| Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000 | Павербанк Power Bank KONFULON Повір Банк 50000 mAh Портативна мобільна батарея KONFULON J13 50000 |
- Ціна: 2 552 ₴






