Висока якість: супер сильний, він може тримати вагу до 250 кг, також він використовується для багатьох років через міцних матеріалів, з яких він зроблений. Легко чистити.
Це унікальна модель, яка дає вам змогу насолоджуватися чудовим відпочинком на природі, на дачі, де б ви не могли взяти з собою цей виріб і відпочити в ньому.

Конструкція Wodland Homock дозволить вашому тілу прийняти природне положення. Галак сприяє максимальному розслабленню м’язів. Крім того, вона має привабливу зовнішність, надає вам гарного вигляду, створює відчуття затишності та комфорту.
Галак можна прикріпити двома протилежними кінцями на двох рознесих тонах опори. Це можуть бути дерева стовпи, спеціальні каркаси.
Широке використання: ідеально підходить для піших прогулянок, кемпінгу або подорожей. Він може бути використаний в задній частині вашого будинку, пляж для відпочинку; це ідеальна альтернатива для наметів, спальних майданчиків, ґрунтових килимків, гойдалок, колиски.

Переваги:
- Забезпечує вам чудовий відпочинок на природі, на даче.
- Він має ергономічну форму.
- Чудовий вигляд.
- Можна закріпити двома протилежними кінцями на двох рознесих тонах опори.
Характерики:
Максимальне навантаження: до 250 кг
- Вага - 1 кг
- Довжина - 280 см
- Ширина - 140 см
- Тип - одновимірний гамак.
- Вікова група — доросла.
- Тип ложа - це цілісне полотно.
- Розміри — 140х280 см
- Комплектація:
- Галак
- Фірмована упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 280 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 140 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 484 ₴




