Плюшева іграшка Восьминіг-Перевертиш
М'яка іграшка вміє перевтілюватися в дві різні, індивідуальні і барвисті іграшки
Міні восьминіжок пошитий з ніжних і яскравих відтінків плюшу
Всередині - пухнастий гіпоалергенний холлофайбер, абсолютно безпечний для малюка
Модель не має пластикових деталей, замість них - машинна вишивка
Пара милих осьминожков в одному - це захоплення, розчулення і яскраві емоції помножені на Два
⠀
- Лайфхак батькам: Про те, що восьминіг вміє перевтілюватися, не варто розповідати дитині відразу, можна це зробити через тиждень - тим самим здивувавши його.
- Розміри: Висота х Ширина х Глибина - 10х7х7 см
- Догляд за виробом: бережна прання при температурі 30°С, попередньо помістити в мішечок для прання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 см |
| Длина | 7 см |
| Материал | Плюш |
| Состояние | Новое |
| Стирка | Ручная |
| Тип игрушки | Брелок |
| Ширина | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴


