
Підставка розкладний столик для ноутбука з охолодженням мобільний переносний ZEPMA LAPTOP TABLE T8
1 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: LAPTOP T8
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Підставка розкладний столик трансформер для ноутбука з охолодженням мобільний переносний ZEPMA LAPTOP TABLE T8
Оригінальний, комфортний та багатофункціональний столик, його можна використовувати як підставку для книги, підставку для ноутбука, піднести сніданок у ліжко, а під час подорожей та відряджень він взагалі необхідний, як робочий столик.
Переваги розкладного столика трансформера для ноутбука T8:
Екран розташований досить високо, при тривалій роботі не затікає шия;
Легко працювати із клавіатурою;
На столику відведено спеціальне місце для мишки;
Зроблений із сплаву алюмінію. Цей матеріал обраний не випадково - це дозволяє повітря циркулювати, коли ноутбук стоїть на ньому;
Легкість у закріпленні будь-якої позиції. Спеціально розроблений дизайн шарнірів дозволяє легко закріпити столик під будь-яким кутом і підходить під усі ваші улюблені положення;
У складеному вигляді стіл дуже компактний, легко можна знайти місце для його зберігання.
Відповідні поверхні:
ліжко;
диван;
стіл;
килим;
лінолеум.
Характеристики:
Розмір у складеному вигляді - 49 х 27 х 6 см
Розмір робочої поверхні - 42 х 27 см,
Розмір додаткової поверхні - 16 х 18 см,
Максимальна висота - 50 см,
Кут нахилу основної поверхні столу - до 50 °, Максимальне навантаження - 25 кг,
Матеріал – сплав алюмінію, вага – 1,75 кг.
Габарити складного столика під ноутбук
Розмір у складеному вигляді - 54 х 26 х 6 см
Розмір робочої поверхні - 42 х 26 см
Розмір додаткової поверхні - 16 х 18 см
Максимальна висота столика - 46 см
Довжина регульованої частини ніжок (від шарніра до шарніра) - 24,5 см
Ширина ніжок - 4 см
Товщина ніжок - 1,5 см
У складеному вигляді стіл дуже компактний, легко можна знайти місце для його зберігання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.75 кг |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Підставка розкладний столик трансформер для ноутбука з охолодженням мобільний переносний ZEPMA LAPTO | |
| Підставка розкладний столик трансформер для ноутбука з охолодженням мобільний переносний ZEPMA LAPTOP TABLE (T8) | Підставка розкладний столик трансформер для ноутбука з охолодженням мобільний переносний ZEPMA LAPTOP TABLE (T8) |
- Ціна: 1 056 ₴





