
Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушки укладки выпрямления и завивки волос
1 144 ₴
- Немає в наявності
- Код: стайлер дайсон 5В1 кейс
- +380 (50) 507-27-61Оператор
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушки укладки выпрямления и завивки волос
– це потужний професійний фен для волосся з функцією швидкого сушіння, він забезпечує безпечний і здоровий догляд
Функціональність
Лише один компактний стайлер здатний замінити багато громіздких приладів, призначених для укладання волосся.
Шляхом швидкої зміни режимів і насадок, мультистайлер дозволить створити максимальну кількість різноманітних укладок, зважити дрібні і великі локони, висушити і випрямити волосся, надати їм приголомшливий об'єм і блиск.
Функція іонізації
Вбудований генератор негативно заряджених іонів пом'якшує негативний вплив гарячого повітря і зменшує шкоду від регулярних укладок, волосся більше не електризується, має сяючий і здоровий вигляд.
Підберіть насадки індивідуально залежно від типу волосся та бажаного укладання:
Особливості:
Оснащений двигуном із цифровим керуванням Dyson V9.
Без екстремального перегріву
Притягує та накручує волосся за допомогою повітря
Одночасно сушить та укладає волосся
Ефект Коанда для випрямлення
Негативно заряджені іони
Режими та функції:
Автовідключення
Захист від перегріву
Іонізація
Холодне обдування
Характеристики:
Тип - Стайлер багатофункціональний
Тип керування – Електронне
Вибір температури нагрівання - Ні
Кількість температурних режимів 3
Термоізольований наконечник.
Довжина – 130 см
Габарити упаковки (ВхШхГ) – 40х20х18 см.
Вага – 0.581 кг
Вага в упаковці – 3.62 кг
Колір - Fuchsia
Індикація нагріву – відсутня
Потужність – 1000-1300 Вт
Додаткові характеристики - Шарнірний шнур
Комплектація:
30 мм циліндричні насадки
40-мм циліндричні насадки
Жорстка щітка для випрямлення волосся
М'яка щітка для випрямлення волосся
Кругла щітка для створення об'єму
Насадка для сушіння волосся перед укладанням
Нековзкий термостійкий килимок
Чохол для зберігання
Щітка для очищення фільтра
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1300 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина | 18 мм |
| Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладання випрямлення та завивання в | |
| Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладання випрямлення та завивання волосся | Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладання випрямлення та завивання волосся |
| Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладання випрямлення та завивання | |
| Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладання випрямлення та завивання волосся | Фен стайлер для волосся 5в1 Дайсон 5в1 фен щітка кейс чохол для сушіння укладання випрямлення та завивання волосся |
- Ціна: 1 144 ₴









