
Швабра з відром 12 літрів та віджимом швабра ледарка з віджимом G10
1 232 ₴
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: G-10 набір 12л
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Швабра з відром 12 літрів та віджимом швабра ледарка з віджимом G10
Швабра ледарка з відром комплект
Миття підлоги викликає у вас роздратування і небажання прибирати? Комплект для прибирання в який входять Швабра з відром і автоматичним віджимом зможе переконати вас. З цим комплектом ви покохаете прибирання!

Набір для прибирання. Завдяки відру зі спеціальною кришкою ви з легкістю вимиєте і вичавите ганчірку, не торкаючись до неї руками і не знімаючи її зі швабри. До комплекту входять дві насадки. для швабри з мікрофібри. Зручна конструкція. Ручка, яка контролюється по довжині складається з декількох частин, які легко зібрати і розібрати.
У розібраному положенні швабра займає менше місця. Інструмент зроблений з металу і міцного пластику і протримає вам довгий час. Рухлива головка швабри дозволить вимити підлогу під ліжком, шафою або іншим важкодоступним місцем. Відмінно підходить для лінолеуму, дерев'яних підлог, ламінатів, підлог з плитки та інших поверхонь.
Характерики:
- Матеріал: метал, якісний пластик;
- Тип основи мопа: плоска;
- Матеріал мопа: мікрофібра;
- Тип віджиму: автоматичний вертикальний з унікальним ефектом водоспаду;
- Тип ручки: фіксована;
- Матеріал відра: поліпропільний, полікарбонат, ПВХ, ABS-пластик, POM-пластик;
Комплектація:
- 1 x Швабра телескоп з автоматичним віджимом;
1 x Відро з двома відсіками;
1 x кришка з віджимом;
2 x Насадка для миття підлоги;Колір відра: Сірий
- Додаткові характеристики
- Розмір швабри: дліна 143 см MOP 32,5x12 см
Розмір відра: 39x 24 х 20,5 см; об'єм відра 12 л
Клас корозійної витривалості: 5.0-5.9
Ступінь віджима: 90%-100%
Навантаження на швабри: до 10 кілограмів - Габарити коробки 40х25х21 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Швабра з плоским мопом |
| Основне призначення | Універсальне, Для підлоги, Для вікон, Для стін |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | розбірна |
| Матеріал ручки | метал |
| Колір | Сірий |
| Комплектація відром | Є (з віджимом) |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 33 см |
| Ширина насадки | 12 см |
| Довжина ручки | 143 см |
| Об`єм відра | 12 л |
| Швабра з відром 12 літрів та віджимом швабра ледарка з віджимом G10 | |
| Швабра з відром 12 літрів та віджимом швабра ледарка з віджимом G10 | Швабра з відром 12 літрів та віджимом швабра ледарка з віджимом G10 |
| Швабра з відром 12 літрів і віджиманням швабра стрічка з віджиманням G10 | |
| Швабра з відром 12 літрів і віджиманням швабра стрічка з віджиманням G10 | Швабра з відром 12 літрів і віджиманням швабра стрічка з віджиманням G10 |
- Ціна: 1 010 ₴










