
Афганський казан-скороварка 5л алюмінієвий чорний Misgaran
4 463 ₴
3 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: Казан 5л чорний Misgaran
- +380 (50) 507-27-61Оператор
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Афганський казан-скороварка 5л алюмінієвий чорний Misgaran
КОРОТКО ПРО ПЕРЕВАГИ:
Фарба не боїться вогню, легко миється;
Безпечний у користуванні, 2 клапани скидання тиску;
Можна використовувати як на відкритому вогні, так і на плиті;
Заощадження часу: в 2-3 рази швидше готує будь-які страви;
Розварює навіть найжорсткіше м'ясо;
Завдяки тому, що їжа не має контакту з повітрям, продукти зберігають свій колір і корисність;
Можна готувати будь-які тушковані, варені, смажені страви, супи і т.д
ПІДГОТОВКА КАЗАНА
Часто споживачі не знають як користуватися афганським казаном.
Але тут немає нічого складного.
Спочатку варто залити в ємність 2 літри води і прокип'ятити її протягом 10 хвилин.
Обов'язково спустити пар, злити рідину. Залити 1 склянку будь-якого рослинного масла, додати до нього подрібнену цибулю, обсмажити все з щільно закритою кришкою тривалістю 10 хвилин.
По закінченню часу покачати афганський казан по підлозі з кутом нахилу 30-40 градусів (щоб масло змастив внутрішню поверхню посуду). Спустити високий тиск, отримати масло з цибулею.
Афганський міцний казан скороварка готовий до роботи! Використовувати його можна на електро- та газовій плиті, мангалі, відкритому вогні.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Misgaran Ltd.
Казан модель: 5 літрів
Фактичний об'єм: 5л
Вид: Чорний
Товщина стінок: 8-12 мм.в різних місцях
Матеріал: Алюміній
Робочий тиск: 1,5 атм.
Робоча температура: 120 градусів
Вага(кг): 3.84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Misgaran |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 5 л |
| Діаметр | 225 мм |
| Висота | 190 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 360 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
| Товщина дна казана | 12 мм |
| Вага | 3.84 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Афганістан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Афганський казан-скороварка 5 л алюмінієвий чорний Misgaran | |
| Афганський казан-скороварка 5 л алюмінієвий чорний Misgaran | Афганський казан-скороварка 5 л алюмінієвий чорний Misgaran |
| Афганський казан-скороварка 5л алюмінієвий чорний Misgaran | |
| Афганський казан-скороварка 5л алюмінієвий чорний Misgaran | Афганський казан-скороварка 5л алюмінієвий чорний Misgaran |
- Ціна: 3 660 ₴









