
Простирадло з підігрівом електро-простирадло Одинарна з терморегулятором Alfarid 80*150 Електропростирадло Туреччина
660 ₴
- Немає в наявності
- Код: Alfarid 80x150
- +380 (50) 507-27-61Оператор
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Простирадло з підігрівом електро-простирадло Одинарна з терморегулятором Alfarid 80*150 Електропростирадло Туреччина
Електропростирадло Alfarid забезпечує рівномірний розподіл тепла на всій площі простирадла. Рекомендується для людей, які дбають про своє здоров'я. Заспокоює невралгії, допомагає розслабити м'язи та покращує кровообіг. Рекомендується при лікуванні симптомів артриту та ревматизму. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Це дозволяє вам із задоволенням відпочити в теплому ліжку всього за кілька хвилин після включення електропростирадла. Виготовлена з м'якої та ніжної байки.
Електричне простирадло — це абсолютно безпечне у застосуванні електрогрілка-простирадло, яке має тривалий термін експлуатації. Застосовується для обігріву всього тіла в холодну пору року або за потребою. Її застосування забезпечить гарне самопочуття, полегшить біль, покращить сон.
Характеристики:
Тип: електропростирадло
Тип живлення: від мережі 220 В
Матеріал: байка
Колір: в асортименті.
Кількість режимів нагріву: 2
Потужність споживання: 60W
Мінімальна температура: 35
Максимальна температура: 55
Час нагріву: 10 хв
Розмір: 80x150 см
Країна виробника: Туреччина
Виробник: Alfarid
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alfarid |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 10 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
| Простирадло з підігрівом електропростирадло Одинарне з терморегулятором Alfarid 80*150 Електропростирад Т | |
| Простыня с подогревом электро-простыня Одинарная с терморегулятором Alfarid 80*150 Электропростынь Турция | Простыня с подогревом электро-простыня Одинарная с терморегулятором Alfarid 80*150 Электропростынь Турция |
| Простирадло з підігрівом електро-простирадло Одинарна з терморегулятором Alfarid 80*150 Електропрост | |
| Простирадло з підігрівом електро-простирадло Одинарна з терморегулятором Alfarid 80*150 Електропростирадло Туреччина | Простирадло з підігрівом електро-простирадло Одинарна з терморегулятором Alfarid 80*150 Електропростирадло Туреччина |
- Ціна: 660 ₴









