
Простирадло з підігрівом електро-простирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропростирадло Туреччина
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: Alfarid 120x150
- +380 (50) 507-27-61Оператор
- +380 (50) 507-27-61Оператор
Простирадло з підігрівом електро-простирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропростирадло Туреччина
Електропростирадло Alfarid забезпечує рівномірний розподіл тепла на всій площі простирадла. Рекомендується для людей, які дбають про своє здоров'я. Заспокоює невралгії, допомагає розслабити м'язи та покращує кровообіг. Рекомендується при лікуванні симптомів артриту та ревматизму. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Це дозволяє вам із задоволенням відпочити в теплому ліжку всього за кілька хвилин після включення електропростирадла. Виготовлена з м'якої та ніжної байки.
Електричне простирадло — це абсолютно безпечне у застосуванні електрогрілка-простирадло, яке має тривалий термін експлуатації. Застосовується для обігріву всього тіла в холодну пору року або за потребою. Її застосування забезпечить гарне самопочуття, полегшить біль, покращить сон.
Характеристики:
Тип: електропростирадло
Тип живлення: від мережі 220 В
Матеріал: байка
Колір: в асортименті.
Кількість режимів нагріву: 2
Потужність споживання: 110W
Мінімальна температура: 35
Максимальна температура: 55
Час нагріву: 10 хв
Розмір: 120x150 см
Країна виробника: Туреччина
Виробник: Alfarid
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alfarid |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 10 хв |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
| Простирадло з підігрівом електропростирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропростирадло | |
| Простирадло з підігрівом електропростирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропростирад Туреччина | Простирадло з підігрівом електропростирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропростирад Туреччина |
| Простирадло з підігрівом електро-простирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропро | |
| Простирадло з підігрівом електро-простирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропростирадло Туреччина | Простирадло з підігрівом електро-простирадло Полуторне з терморегулятором Alfarid 120*150 Електропростирадло Туреччина |
- Ціна: 880 ₴









